TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

microsoft visual c++ runtime library

Dyskusje na tematy związane z nagrywaniem płyt CD/DVD. Software, Hardware.

microsoft visual c++ runtime library

Postprzez bizon » 21 Lip 2007, 17:24

PostUA:


Mam problem z odtwarzaniem niedawno nagranego na dvd filmu (format rmvb) podczas oglądania tak w połowie wyskakuje mi cos takiego

Image


Szukałem rozwiązania w necie i nic. Jestem ciekaw czy ktoś spotkał się kiedyś z takim problem. Odinstalowałem stare kodeki i zainstalowałem nowe to samo zrobiłem z playerami bez zmian. Jak przewinę trochę do przodu aby ominąć ten błąd to film leci dalej ale jak tego nie zrobię to się samoistnie zatrzymuje obraz, dzwięk nadal jest i po potwierdzeniu błędu wyłącza się player. Film na twardzielu działa bez zarzutów tylko po nagraniu (Nero 6) coś poszło nie tak i zastanawiam się czy to wina nagrywarki (HL-DT-ST DVDRAM GSA-H42N), płyty dvd (Memorex) czy może systemu (za co odpowiadają te bibliteki microsoft visual c++ runtime library???). Chcę jeszcze dodać że pozostałe filmy na płycie działają dobrze. Za wszelkie wskazówki będę wdzięczny.
Awatar użytkownika
bizon
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 18
Dołączenie: 08 Lis 2006, 21:30

Postprzez VampirLord » 21 Lip 2007, 18:25

PostUA:


Memorexy to szajs sam ostatnio nagralem i co 2x nagralem cd-rw i plyta saidala :P :((

Ja bym sprawdzil o ile mozesz u kogos innego czy dziala na 100% jesli tak to u ciebie cos zrypane. (po co sie meczyc)

Byc moze Program ktory uzyles nie obsluguje w pelni formatu RMVB lub film zostal zle encodowany

Polecam zapytac jakiegos speca z www.videoaudio.pl
VampirLord
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 852
Dołączenie: 17 Cze 2007, 18:02
Pochwały: 5

Postprzez bizon » 21 Lip 2007, 18:38

PostUA:


Sprawdziłem na drugim kompie i ten sam problem się pojawił także myślę, że to coś chyba z płytą lub nagrywarką. Ostatnio też kilka płyt dvd emtc pod rząd musiałem wyrzucić bo nagle proces nagrywania się zatrzymał, także sam już nie wiem czy to płyty takie liche robią czy z nagrywarką coś nie tak. Chyba zostane wyłącznie przy tdk bo jak na razie najlepiej się nagrywają.
Awatar użytkownika
bizon
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 18
Dołączenie: 08 Lis 2006, 21:30

Postprzez VampirLord » 21 Lip 2007, 18:52

PostUA:


le to nagrywarka siadla mialem tak ostatnio

nagrywarka powinna kazda plytke nagrac dobrze

wystarczy ustawic by np dvd+r nagrywala 6x

ja bym oddal do serwisu niech daja nowa :P
VampirLord
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 852
Dołączenie: 17 Cze 2007, 18:02
Pochwały: 5


Powróć do Nagrywanie CD/DVD

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron