TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Minecraft - Serwer

Lubisz grać po sieci? Szukasz nowych graczy? To miejsce jest dla Ciebie.

Minecraft - Serwer

Postprzez Czynszol » 12 Sie 2011, 23:44

PostUA: Opera/9.80 (Windows NT 5.1; U; pl) Presto/2.9.168 Version/11.50


Siemka! Po baaardzo długiej przerwie jestem spowrotem.Format prawa swoje ma.
Ale do rzeczy-
Chciałem Was,drodzy instalkowicze zaprosić na mój własny serwer.Znaczy dwa.Znaczy...JEDEN...
Jest on na hamachi,mimo że posiadam oryginalną kopie Minecrafta [wiecie,nie wszyscy chcą,nie wszystkich stać...]
Sieć hamachi nosi nazwe minserverpl
Hasło zaś to 121212

Odradzu mówię,grieferów,hejterów i innych tej rasy debili banuje i izoluje od serwera.
I jescze jedno.
Jak ktoś wykaże się kreatywnością i będzie pozytywnie nastawiony do reszty,wezmiemy go do grona adminów [op],oraz zaprosimy na nasz prywatny serwer na którym pykam sobie ja i moi kumple :)
Ten serwer DLA WAS,jest typowym survivalem-bedziecie chcieli potwory to wyłącze lub włącze-na serwie zawsze będzie admin który będzie co najmniej jeden admin który da wam kilof,i tam takie. obsydianu
Pozdrawiam!Miłego klockowania!
[Eee facet dziwnie to zabrzmiało...]
Awatar użytkownika
Czynszol
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 12
Dołączenie: 14 Cze 2010, 23:02
Miejscowość: Inowrocław

Powróć do Umów się na rozgrywkę

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

cron