TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Mix 2 filmów

Tematy związane z obróbka, edycją, konwersją plików foto, audio oraz video.

Mix 2 filmów

Postprzez Pablo Abruzzi » 02 Lis 2010, 15:13

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.2.12) Gecko/20101026 Firefox/3.6.12


Witam

Mam problem. Otóż nagrałem scenke z gry Call of duty: MW i chciałem się do tego dodać.

Nagrałem się na jednolitym tle (niebieskim) i chcę się wyciąć i wkleić do tej gry. Niestety, gdy próbowałem zawsze wychodziło b. źle, albo mnie nie było widać (jak duch) albo byłem z przeźroczystym tłem.

Potem nagraliśmy z kumplem jeszcze na tle buazerii, żółtej ściany i białego prześcieradła, ale niestety efekt był ten sam. Uświadomiłem sobie że coś robimy źle. Powiedzcie proszę, jak zwie się ta funkcja, aby działało.

Posiadam program Ulead Video Studio 11 full


Prosiłbym, aby wskazówki dotyczyły tych dwóch powyższych.

Z góry thx.
Pablo Abruzzi
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 38
Dołączenie: 03 Sie 2009, 18:43

Re: Mix 2 filmów

Postprzez kominekl » 16 Lut 2011, 22:20

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.2.13) Gecko/20101203 Firefox/3.6.13 ( )


Wytnij daną cześć filmu Ultra Video Splitter`em i złącz z twoim filmem.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.
Awatar użytkownika
kominekl
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
 
Posty: 4530
Dołączenie: 03 Sty 2010, 16:07
Miejscowość: Pasztowa Wola Kolonia
Pochwały: 174


Powróć do Obróbka Foto, Audio, Video

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]