UA:

UA:
ale kiedy ustawisz tak żeby było 50 mb z 250 mb to niestety dobrej jakości to nie będzie miało 


UA:
banan napisał(a):film we flashu?
.rmvb

UA:
banan napisał(a):wiem co to rmvb
format filmu.wtedy co 2 klatka ma gorsza jakosc i film mniej zajmuje.
chyba to na tym polega.
jak konwersja filmu na mniejszy rozmiar to chyba tylko rmvb
oglądał ktoś kiedyś film we flashu?



UA:
banan napisał(a):ej wyobrażasz sobie oglądać np Dublerów we flashu?
zresztą flash to dla mnie tylko bannerey, i ew strony.ale bez przesady!
