TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Mobilna apka dla podróżnikow i zwiedzających

Aplikacje na platformy mobilne (iOS, Android, Windows Phone, WebOS)

Mobilna apka dla podróżnikow i zwiedzających

Postprzez Kamil_Nowakowski » 16 Mar 2015, 12:08

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/41.0.2272.89 Safari/537.36


Hej. Polecam wszystkim aplikacje ARGUIDO. Ostatnio jechałem na wycieczkę do Warszawy i kolega mi ją polecił. Jest bardzo przydatna podczas zwiedzania. Wykorzystuje ona technologie rozszerzonej rzeczywistości, dzięki czemu zwiedzając możemy przeczytać na smartphonie ciekawe informacje na temat miejsca, które zwiedzamy. Na początku trzeba się zagłębić i poświęcić chwilkę na zapoznanie się z różnymi funkcjami tej aplikacji, ale wydaję mi się że warto. Jeśli ktoś chcę sprawdzić to podrzucam link do stronki:

https://play.google.com/store/apps/deta ... ty.arguido
Kamil_Nowakowski
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączenie: 16 Mar 2015, 11:59
Sprzęt: nokia lumia

Powróć do Aplikacje mobilne

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron