witam
chciałbym abyście doradzili mi jakiego programu użyć aby ujednolicić głośność mp3.
często zdarza się,że słuchając mp3 musze podgłaśniać głośniki po to aby za
chwilę przy kolejnej piosence już je ściszać...
jaki program doradzicie ?
pozdrawiam


