TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

MPG to DVD

Tematy związane z obróbka, edycją, konwersją plików foto, audio oraz video.

MPG to DVD

Postprzez Tadzos » 06 Wrz 2008, 00:50

PostUA:


WITAM.Przeczytałem instrukcje dotyczącą konwersji avi do dvd programem ConvertX to DVD,ale nie mogę sobie poradzić z plikiem MPG.Zgrałem uroczystość rodzinną z magnetowidu na dysk,plik mpg.Chcę go nagrać na płytę DVD i do tego użyłem programu Convert X to DVD i chociaż wydawało się,że wszystko jest wporządku(pisało nagrywanie zakonczone),ale gdy włożę płytę do komputera lub odtwarzacza DVD z DivX-em płyta nie chce się otworzyć.Wygląda,że nic się nie nagrało.Może trzeba w opcjach ustawić odpowiednio,ale jak to nie wiem.Jeżeli jest ktoś kto się na tym zna to może pomógłby mi,za co byłbym bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam.
Tadzos
Postujący
Postujący
 
Posty: 114
Dołączenie: 04 Sty 2006, 16:32
Miejscowość: Konin

Re: MPG toDVD

Postprzez Bozz » 06 Wrz 2008, 12:11

PostUA:


Jeśli masz odtwarzacz z DivX to nie musisz konwertować do DVD, wystarczy *.avi. Chyba, że chcesz dodać menu itp. Po konwersji (w ConvertXtoDVD) wejdź do folderu roboczego zobacz jak tam sprawa wygląda. Pliki które powstaną możesz spróbować nagrać czymś innym (np. Nero), bo zdarza się, że moduł nagrywania programu szwankuje.
Awatar użytkownika
Bozz
Moderator
Moderator
 
Posty: 2862
Dołączenie: 21 Sie 2006, 14:08
Miejscowość: 49°54' N 21°03' E
Pochwały: 20

Re: MPG toDVD

Postprzez Tadzos » 06 Wrz 2008, 13:12

PostUA:


Witam.Dziękuję za podpowiedż,faktycznie w programie wyczyściłem nagrywanie,a następnie nagrałem nero i wszystko jest w porządku.
Pozdrawiam.
Tadzos
Postujący
Postujący
 
Posty: 114
Dołączenie: 04 Sty 2006, 16:32
Miejscowość: Konin


Powróć do Obróbka Foto, Audio, Video

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron