poldex napisał(a):Prosze o pomoc poszukuje kogos kto bendzie mi dyktowal na gadu gadu jak POTAWIC SERWER W MU ONLINE NA WERSJI .0.97j prosze o pomoc :cry: :cry: :cry: :cry:
Takie coś powinieneś napisać w dziale (strefa gracza), a nie piszesz w poszukiwanych programach ! A co do MU, to tak w ogóle głupia gra. A jak postawić serwer było napisane na fourm, znajdź ! Nie oficjalne forum MU, tylko forum stworzone przez gracza.
banan napisał(a):a ja szukam kogoś kto będzie mi kapcie przynosić na gwizdek
prosze o pomoc
Zaraz to sobie wydrukuję hahahaa ! Nie wyrobię jaki temat !