Nie wiem czy dobry temat w dobrym dziale...
Przerobiłem film w programie Windows Movie Maker i tren film zapisał mi sie w formacie WMV (Windows Media Video). Da się odtworzyć ten format na odtwarzaczu DVD?? Nie chce poświęcać specjalnie płytki na takie rzeczy:|:|:|


