TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Myszka optyczna -pomocy

Szukasz sterownika? Masz problem? Wszystko związane ze sterownikami itp.
Regulamin forum
1. Przed stworzeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji "Szukaj" (górne menu).

2. Baza sterowników do drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych.

Myszka optyczna -pomocy

Postprzez kukaszr » 04 Lut 2006, 20:23

PostUA:


Witam! Mama mnie "uszczęśliwiła" myszką optyczną... z jednej strony fajnie bo stara mechaniczna juz ledwo zipała...

Moja mama poleciała na cene i kupiła ją za 20zł... są może jakieś oprogramowania do myszek optycznych <stabilizatory> bo ta czasami przeskakuje z jednego konta ekranu na drogi ;/ i łapie chore zawiechy

Głupio mi jej nie używać ;/ a paragon zagubiony
Chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :D
Awatar użytkownika
kukaszr
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2050
Dołączenie: 29 Gru 2005, 12:16
Miejscowość: Poznań
Pochwały: 2

Postprzez Hpest » 05 Lut 2006, 21:31

PostUA:


Sam mam optyczną i Nie potrzebuję żadnych sterowników aby ona działała po prostu wykożystuje te od poprzedniej myszki. Żadnych komplikacji jedynie podłączyłem mysz pod port USB swojego PC i koniec.

Oprogramowanie ? Myszy komputerowe raczej tego Nie potrzebują ale możesz wejść w właściwości swojej myszki i zaaktualizowac sterowniki lub po prostu jeśli to jest zalecane przez producenta sprzętu pobrać nowe stery ze strony producenta.
Awatar użytkownika
Hpest
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1568
Dołączenie: 23 Lip 2005, 22:37
Miejscowość: [E]lita..


Powróć do Sterowniki

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron