Kupiłem nie dawno odtwarzacz http://www.mp3sklep.pl/proddetale.php?info=mj3c
wszstko oki z muzyką ale jak nagrywam teledysk w formacie mtv(czyli tym potrzebnym) to go potem nie ma.
właczam odwarzacz biore movie i pisze "no files".Błagam o pomoc!!
UA:

UA:


UA:
