TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Nagła przerwa w działaniu Myszki A4tech Bloody V7

Wszystko co wiąże się ze sprzętem komputerowym.

Nagła przerwa w działaniu Myszki A4tech Bloody V7

Postprzez jedwabisty » 20 Wrz 2015, 14:28

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/45.0.2454.93 Safari/537.36


Witam,dzisiaj podczas normalnej pracy na komputerze w pewnym momencie moja myszka A4TECH Bloody V7 przestała działać.Posiadam ją 5 dni i wątpie że jest to spowodowane jakimś uszkodzeniem mechanicznym ponieważ myszka ani razu mi nie upadła a kabel jest w stanie nie naruszonym. Myszka w menadżerze urządzen jest podpisana jako Mysz zgodna z HID (cokolwiek to znaczy) jednak w panelu sterowania w dziale urządzenia i drukarki jest umieszczona w kolumnie Nieokreślone i podpisana urządzenie wejściowe USB.\.Nie mam zabardzo jak sprawdzić czy mysz działa na innych komputerach ponieważ laptop jest w naprawie. Jednak patrząc w gląb myszki widać ze laser lekko się świeci.Jednak pozostałe elementy które powinny także się świecić już tego nie robią.Porty usb nie są uszkodzone ponieważ mam podpiętą teraz inną myszke i wszystko działa jak należy.Nie wiem czy jest jakiś problem ze sterownikami czy może myszka padła sama z siebie i musze oddać ją na gwarancje

Link do screenów z problemem.

http://pokazywarka.pl/q879dh/
jedwabisty
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 4
Dołączenie: 27 Wrz 2014, 08:01

Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron