TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Nagranie filmu z neta

Dyskusje na tematy związane z nagrywaniem płyt CD/DVD. Software, Hardware.

Nagranie filmu z neta

Postprzez Pablo Abruzzi » 19 Sie 2009, 15:40

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.1.2) Gecko/20090729 Firefox/3.5.2


Bardzo proszę o pomoc, otóż jeśli ściągnę film z oficjalnej Polskiej strony z torentami, a następnie wrzucę go na płytkę to czy ta operacja może ściągnąć do mojego domu inspekcję policji, czy powielenie jednej może dwóch płyt z tą samą treścią jest bezpieczne i za to mnie nie zamkną, chcę po prostu je przerzucić na płytę, aby obejrzeć na odtwarzaczu dvd tylko do użytku własnego. Czy to jest legalne czy nie moge przeprowadzić takiej operacji na moim komputerze???
Pablo Abruzzi
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 38
Dołączenie: 03 Sie 2009, 18:43

Re: Nagranie filmu z neta

Postprzez Palacio » 19 Sie 2009, 17:00

PostUA: Opera/9.64 (Windows NT 5.1; U; pl) Presto/2.1.1


Dla użytku własnego można, ale kopiowanie jest zabronione. Jeśli nie wyniesiesz tego poza dom, to nie mają się do czego przyczepić.
Awatar użytkownika
Palacio
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2625
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:14
Miejscowość: Władywostok
Pochwały: 82


Powróć do Nagrywanie CD/DVD

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników