UA:

UA:

UA:
Chief napisał(a):nie potzrebujesz programu do nagrywania tylko do edycj wideo !
jesli chcesz cos wyciac pod ciac to polecam video duba!
z tego co pamietam napisy tez sie wstawi tylko trzeba miec plugin odpowiedni
Powiedz co konkertnie chcesz zrobic
pozdrawiam

UA:

UA:
