TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

nagrywarka pod telewizor

Dyskusje na tematy związane z nagrywaniem płyt CD/DVD. Software, Hardware.

nagrywarka pod telewizor

Postprzez Palacio » 11 Lis 2008, 18:20

PostUA: Opera/9.52 (Windows NT 5.1; U; pl)


Mam zamiar na święta kupić wreszcie coś porządnego pod telewizor. Mam jednak kilka wątpliwości i pytań. Od dawna planuję kupić urządzenie DVD + VHS (w jednym), które będzie nie tylko odtwarzało, ale i nagrywało albo na kasetę VHS albo na płytę DVD. Podatdo potrzebna funkcja zgrywania z VHS na DVD (w drugą stronę nie koniecznie). Moją kolejną wątpliwością jest podłączenie tegoż urządzenia do telewizora (z góry powiem, że nie jestem obeznany w tych sprawach, a w domu posiadam 4 telewizory, niestety 2 starszego typu, jeden średniego, a kolejny jest "dość" młody. Co musi spełniać telewizor aby podłączyć taki urządzenie :?: Proszę o podanie linków z tego typu urządzeniami.
Awatar użytkownika
Palacio
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2625
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:14
Miejscowość: Władywostok
Pochwały: 82

Re: nagrywarka pod telewizor

Postprzez kukaszr » 11 Lis 2008, 19:36

PostUA: Opera/9.62 (Windows NT 5.1; U; pl) Presto/2.1.1


chyba procedura jest taka sama jak z zwykłym video/dvd czyli przez kabel SCART...

Opłaca się w dzisiejszych czasach kupić odtwarzaz z VHS?? Nie lepiej z twardym dyskiem np. 160gb? które później można wypalić na dvd?
http://www.allegro.pl/item480190396_nag ... 3m_fv.html
Chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :D
Awatar użytkownika
kukaszr
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2050
Dołączenie: 29 Gru 2005, 12:16
Miejscowość: Poznań
Pochwały: 2

Re: nagrywarka pod telewizor

Postprzez Palacio » 11 Lis 2008, 19:53

PostUA: Opera/9.52 (Windows NT 5.1; U; pl)


No pewnie tobie się nie opłacałoby kupować z VHS, ale mnie wprost przeciwnie. Mam wiele pułek, które są zagracone kasetami VHS. Proszę o linki z tym właśnie urządzeniem. Bez dysku!
Awatar użytkownika
Palacio
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2625
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:14
Miejscowość: Władywostok
Pochwały: 82

Re: nagrywarka pod telewizor

Postprzez kukaszr » 11 Lis 2008, 21:44

PostUA: Opera/9.62 (Windows NT 5.1; U; pl) Presto/2.1.1


http://www.allegro.pl/item471653262_sam ... d_1zl.html tu takie urzadzenie ale nagrywa tylko na VHS (z dvd, i z tego co aktualnie leci w tv). Ma kodeki dvix i opcje odtwarzania napisów.

Takich które nagrywały by na dvd na allegro nie ma niestety:/
Chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :D
Awatar użytkownika
kukaszr
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2050
Dołączenie: 29 Gru 2005, 12:16
Miejscowość: Poznań
Pochwały: 2


Powróć do Nagrywanie CD/DVD

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron