TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Nero 8 - problem z instalacją

Dyskusje na tematy związane z nagrywaniem płyt CD/DVD. Software, Hardware.

Nero 8 - problem z instalacją

Postprzez LucaS » 01 Lis 2007, 17:36

PostUA:


Witam, mam problem z instalacją Nero 8 trial.
Oto screen:
Image

Poprzednia wersja Nero, którą miałem zainstalowaną [Nero 6] usunięta, kompa kilka razy resetowałem ale nic. ASPI mam zainstalowane [przy okazji wspomnę, że CDex nie widzi mi napędu, ale już dBpoweramp CD Ripper widzi].


Ktoś ma jakiś pomysł?


Wyczyscilem resestr paroma programami, nawet uzywalem specjalnego od Nero "Nero 8 Cleantool" ktory sluzy do usuwania pozostalosci po starych wersjach nero, i dalej nic!!!!!!


co za shit
Było, minęło...
LucaS
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2820
Dołączenie: 11 Maj 2006, 21:45
Pochwały: 7

Postprzez mateusz x man » 01 Lis 2007, 19:33

PostUA:


To samo miałem ja chciałem Nero zainstalować. Ja zrobiłem tak że zainstalowałem Nero 6 i na nie zainstalowałem nowsze i na razie działa ale nie wiem czy dobrym pomysłem jest nadpisywanie programów.
mateusz x man
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 750
Dołączenie: 09 Cze 2007, 13:15
Miejscowość: Kielce
Pochwały: 2

Postprzez LucaS » 01 Lis 2007, 19:46

PostUA:


Problem rozwiązany!!!!!!


Otóż musi być włączona usługa Automatycznych aktualizacji !

I problem rozwiązany :)
Było, minęło...
LucaS
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2820
Dołączenie: 11 Maj 2006, 21:45
Pochwały: 7

Postprzez niunka » 19 Lis 2007, 14:40

PostUA:


Tego postu z autoubdate nie widzialam wczesniej,znalazlam to w google aktualizacji,ala po wlaczeniu dalej nie chcial sie zainstalowac,dopiero z pliku exe z temp poszla instalka.
General-CleanTool tez uzywalami nic mi nie znalazl.Beznadziejna jest ta instalacja , jak googlowalam to widzialam ze masa uzytkownikow ma problemy i znstalacja i deinstalacja tego programu.
Awatar użytkownika
niunka
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2410
Dołączenie: 08 Maj 2005, 15:21
Miejscowość: Kempten
Pochwały: 1

Problem z nr seryjnym

Postprzez mixer » 07 Sie 2008, 09:57

PostUA:


Ściągnąłem trial NER 8... i podczas instalacji juz po zaakceptowaniu regulaminu pojawia się okno dialogowe: uzytkownik, organizacja, i tu problem NUMER SERYJNY (??????) gdzie ja mam go odczytać jak trial ściągnięty jest z internetu? przeczytałem wszystko dokładnie, zalogowałem się na stronie internetowej NERO i tam jest możliwośc (???- jak sadzę) otrzyamnia nr seryjnego ( kodu) ale przez dwa dni nie przysłali mi go. Co robić? Jak to ominąć? albo jak sobie z tym poradzić?.
Natomiast przy zakupie laptopa otrzymałem program Nero 7... ale w wersji angielskiej. Niestety nie znam angielskiego (wtedy uczyli innych języków). Jeżeli może kotoś podowiedzieć proszę o pomoc.
mixer
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 4
Dołączenie: 24 Wrz 2006, 17:05

Re: Problem z nr seryjnym

Postprzez destyny » 07 Sie 2008, 10:54

PostUA:


mixer napisał(a):Ściągnąłem trial NER 8... i podczas instalacji juz po zaakceptowaniu regulaminu pojawia się okno dialogowe: uzytkownik, organizacja, i tu problem NUMER SERYJNY (??????) gdzie ja mam go odczytać jak trial ściągnięty jest z internetu? przeczytałem wszystko dokładnie, zalogowałem się na stronie internetowej NERO i tam jest możliwośc (???- jak sadzę) otrzyamnia nr seryjnego ( kodu) ale przez dwa dni nie przysłali mi go. Co robić? Jak to ominąć? albo jak sobie z tym poradzić?.
Natomiast przy zakupie laptopa otrzymałem program Nero 7... ale w wersji angielskiej. Niestety nie znam angielskiego (wtedy uczyli innych języków). Jeżeli może kotoś podowiedzieć proszę o pomoc.



Może zarejestruj się jeszcze raz i podaj inny e-mail, może są jakieś problemy z dostarczeniem wiadomości na twoją skrzynkę (czasami tak jest że operatorzy blokują niektóre adresy).

Druga sprawa ściągnij instalkę z innej strony ta może jednak nie jest trialem, albo podczas instalacji popełniasz błąd. Może jest tam jakieś okienko w którym musisz zaznaczyć że jest to wersja testowa np. na 30dni.

Pozdrawiam destyny.
"Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać."
destyny
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
 
Posty: 1807
Dołączenie: 02 Sie 2006, 09:16
Miejscowość: Łódź
Pochwały: 12

Re: Nero 8 - problem z instalacją

Postprzez darek1991 » 21 Sie 2008, 22:19

PostUA:


:arrow: czy ktoś może zapodać programy do czyszczenia rejestru no i jakie foldery ręcznie usuwać tez miałem parę miesięcy temu podobny problem z nero ale jakoś poszło no może bym w niedalekiej przyszłości przeszedł na nero 8
darek1991
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 36
Dołączenie: 02 Lip 2008, 00:01
Miejscowość: wielkopolska

Re: Nero 8 - problem z instalacją

Postprzez Dawid255151 » 21 Sie 2008, 22:39

PostUA:


Użyj :arrow: CCleaner
Awatar użytkownika
Dawid255151
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2064
Dołączenie: 04 Lis 2007, 18:37
Pochwały: 2

Re: Nero 8 - problem z instalacją

Postprzez darek1991 » 22 Sie 2008, 22:25

PostUA:


ccleanera mam no ale pozostają się pozostałości w postaci folderów których nie można usunąć normalnie ( używam killbox-a) no ale coś zęby usunęło informacje taka jak np. jak miałem wersję trial
darek1991
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 36
Dołączenie: 02 Lip 2008, 00:01
Miejscowość: wielkopolska

Re: Nero 8 - problem z instalacją

Postprzez Bozz » 22 Sie 2008, 22:38

PostUA:


Wyczyść ze zbędników autostart (Uruchom -> "msconfig" -> Zakładka "Uruchamianie") i spróbuj w awaryjnym
Awatar użytkownika
Bozz
Moderator
Moderator
 
Posty: 2862
Dołączenie: 21 Sie 2006, 14:08
Miejscowość: 49°54' N 21°03' E
Pochwały: 20

Re: Nero 8 - problem z instalacją

Postprzez huber2t » 23 Sie 2008, 06:13

PostUA:


Możesz również użyć odkurzacza: http://www.instalki.pl/programy/downloa ... sional.php

Pobierz najnowsze bazy, a następnie przeskanuj w poszukiwaniu syfu, znajdziesz tam także moduł rejestru i porzuconych folderów, wykorzystaj je
Awatar użytkownika
huber2t
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2798
Dołączenie: 21 Mar 2008, 10:07
Pochwały: 42

Re: Nero 8 - problem z instalacją

Postprzez niunka » 23 Sie 2008, 10:09

PostUA:


General-CleanTool usuwasz nero
JV 16 Power Tools -> wyszukujesz i usuwasz wszystkie wpisy po nero i ahead,usuwasz foldery recznie i czyscisz rejestr
Awatar użytkownika
niunka
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2410
Dołączenie: 08 Maj 2005, 15:21
Miejscowość: Kempten
Pochwały: 1


Powróć do Nagrywanie CD/DVD

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron