TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Netia i niechciany abonament telefoniczny

Problemy dotyczące sieci Internet, konfiguracja sieci LAN, WLAN, konfiguracja serwerów. Rozdzielanie połączeń internetowych. Rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem. Routery, huby, switche, anteny itp.

Netia i niechciany abonament telefoniczny

Postprzez ZacnyWacław » 31 Lip 2014, 18:46

PostUA: Mozilla/5.0 (iPhone; CPU iPhone OS 8_0 like Mac OS X) AppleWebKit/537.51.2 (KHTML, like Gecko) CriOS/36.0.1985.49 Mobile/12A4331d Safari/9537.53


mam internet z netii, wcześniej dialog. niedawno pod moją nieobecność był jakiś przedstawiciel który zaproponował mojemu tacie obniżenie ceny abonamenu na Internet o 10 zł czyli z 59 na 49 zł. Ojciec bez namysłu się zgodził i podpisał aneks. coś mi jednak śmierdziało, komuś opłacało się żeby przyjść do mnie do domu tylko po to aby obniżyć abonament? Miałem rację. po kilku dniach dzwoni monter i mówi ze chciał się umówić na instalacje lini telefonicznej. Przedstawiciel nie wspomniał o tym...

powiedziałem, że nie zamawiałem nic takiego. Na sszczęście ja niczego nie podpisałem a umowa jest na mnie. Ojciec podpisał aneks. jak myślicie, uda mi się z tego wykręcić? na razie odmówiłem instalacji ale pewnie jeszcze bedą do mnie dzwonić.
Awatar użytkownika
ZacnyWacław
Postujący
Postujący
 
Posty: 371
Dołączenie: 16 Kwi 2010, 09:46
Miejscowość: PL
Pochwały: 13
Sprzęt: Pecet

Re: Netia i niechciany abonament telefoniczny

Postprzez mateo8898 » 31 Lip 2014, 21:39

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64; rv:32.0) Gecko/20100101 Firefox/32.0


Dokładnie nie pamiętam, ale masz chyba 10 dni na odstąpienie od umowy.
Awatar użytkownika
mateo8898
Moderator
Moderator
 
Posty: 15377
Dołączenie: 15 Maj 2009, 14:55
Pochwały: 966


Powróć do Sieć Internet, Sieci LAN, WLAN

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron