TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Nie potrafie tego nagrać na płytę....

Dyskusje na tematy związane z nagrywaniem płyt CD/DVD. Software, Hardware.

Nie potrafie tego nagrać na płytę....

Postprzez netka77 » 30 Gru 2007, 21:48

PostUA:


Mój problem jest dość nie typowy,a może i nie... W programie Magix Zdjęcia na CD&DVD 3.5 DeLuxe zrobiłam filmik z naszymi zdjeciami.Już kiedyś to robiłam i normalnie przegrywałam na płytę.Tym razem cos jest nie tak.Nie moge tego przegrać!!! Probowałam już tyle razy i nic,występuje jakiś problem i nie wiem co to jest.Może mi ktoś pomoże?
Wpadłam na pomysł przekonwertowania tego pliku na AVI,by przegrać za pomocą nero,ale to jest jakiś dziwny plik MVM i nie moge nigdzie takiego programu znależć....POMOCY!!! :(


Problem jest taki,ze jak włanczam nagrywanie to wyskakuje komunikat,że nie może odnależć plików wykorzystanych do tego filmiku.Dodam,że zdjecia i program jest na tym samym dysku.
netka77
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 41
Dołączenie: 07 Wrz 2007, 11:43

Postprzez Bozz » 30 Gru 2007, 22:03

PostUA:


Prawdopodobnie zmieniłaś lokalizację tych zdjęć [?] Podaj teraz właściwą i nie powinno być problemów z nagraniem.
To jest projekt czy już gotowa prezentacja?
Awatar użytkownika
Bozz
Moderator
Moderator
 
Posty: 2862
Dołączenie: 21 Sie 2006, 14:08
Miejscowość: 49°54' N 21°03' E
Pochwały: 20

Postprzez netka77 » 31 Gru 2007, 00:24

PostUA:


Czy to jest róznica miedzy projektem a prezentacją?
Czy któryś z nich nie nadaje sie do przegrania?
A tak poza tym,mam ten program w jezyku niemieckim i nie wszystko rozumiem,może ktoś by mnie naprowadził co mam zrobic po skończeniu zdjęć?Naciskam "utwórz dysk" i co dalej?
Ustawiam sobie tło i takie tam bajery i kiedy to mam gotowe to naciskam Disk czy "media?


Nie zmieniłam lokalizacji tych zdjęć i tak szczerze mówiac zupełnie nie mam pojęcia dlaczego nic nie znajduje pod tym adresem gdzie je zapisałam tzn.gotowy projekt?Jest zapisany ,ale projekt ma 220mb,a tam jest zaledwie 0.5mb.Czy to nie dziwne?


Siedze nad tym i nic nie rozumiem... Zdjecia mam na pulpicie,program jest na dysku C:/ tak samo zapisany projekt.Już próbowałam te zdjecia do folderu z programem wrzucic i nic
Może mi ktoś powie gdzie to mam wszystko mieć by działało????PROSZE :sad:
netka77
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 41
Dołączenie: 07 Wrz 2007, 11:43

Postprzez Bozz » 31 Gru 2007, 11:35

PostUA:


Prezentacja jest już gotowa, a w projekcie możesz wszystko zmienić itd.
Przeinstaluj program [Odinstaluj -> Usuń resztki -> Zainstaluj]


P.S. Edytuj posty i nie pisz jednego pod drugim
Awatar użytkownika
Bozz
Moderator
Moderator
 
Posty: 2862
Dołączenie: 21 Sie 2006, 14:08
Miejscowość: 49°54' N 21°03' E
Pochwały: 20

Postprzez netka77 » 03 Sty 2008, 23:52

PostUA:


Spróbuję tak zrobić,ale wtedy ten projekt czy prezentacja tez zostanie usunieta,tak?Bo raczej jej nie zachowam...Mam racje?Oki zabieram sie do roboty,ale szczerze wątpie czy to będzie działać...eszcze jedno pytanie:
czy robiąc taką prezentację,to powinnam wszystkie elementy,które wykorzystuję mieć na tym samym dysku?Bo zdarzało sie,że wlaczyłam i dzwięk sie pojawil,ale zdjec nie było.Chociaż muzyka i zdjęcia byly na tym samym miejscu,ale gotowa prezentacje zapisałam na innym....


Jest godzina 00:37Ja dalej nad tym siedze...Dziwi mnie strasznie jedna rzecz; mimo,że program jak i wszystkie zdjęcia i muzyka,ba!!! nawet sam projekt znajduje się na jednym dysku(niby nie powinien mieć problemu z jego odnalezieniem) to problem polega na tym,że nie może odnależć plików.Kiedy włanczam Magix i ładuję projekt to wtedy działa,ale kiedy chce go nagrać nie... Wchodze wiec tam gdzie jest zapisany i co widze?
wszędzie O mb.
Co wiecej,skorzystałam z MAGIX MEDIA MENAGERa i jest tak: projekt 165 mb,ale pliki mają wielkość 0!!! Zdjęć jest 82 i mniej wiecej ponad 1 mb wielkosći każdy...Nic z tego nierozumiem...
netka77
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 41
Dołączenie: 07 Wrz 2007, 11:43

Postprzez Bozz » 04 Sty 2008, 12:21

PostUA:


Odinstalowałaś program? Ja bym tak zrobił, po czym znów zainstalował i zrobił nowy projekt, tak będzie chyba najszybciej... Myślę, że to na którym dysku jest projekt itd., nie ma większego znaczenia. Ważne aby nie zmieniać lokalizacji plików wykorzystanych w prezentacji.

A co do takich prezentacji to polecałbym:
ProShow
MemoriesOnTV
Awatar użytkownika
Bozz
Moderator
Moderator
 
Posty: 2862
Dołączenie: 21 Sie 2006, 14:08
Miejscowość: 49°54' N 21°03' E
Pochwały: 20

Postprzez netka77 » 04 Sty 2008, 19:55

PostUA:


Dzieki za pomoc...Jednak mimo,że zrobiłam wszystko od nowa i nie przenosiłam też plików wykorzystanych do prezentacji...nadal nie działa.Nie potrafie w żaden logiczny sposób już tego wytłumaczyc i znalezc przyczyny.Daję sobie z tym spokój.Jeszcze raz dzięki za pomoc. :smile:
netka77
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 41
Dołączenie: 07 Wrz 2007, 11:43


Powróć do Nagrywanie CD/DVD

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron