TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

NIE WIDZI KAMERY

Wszystko co wiąże się ze sprzętem komputerowym.

NIE WIDZI KAMERY

Postprzez madziawaw28 » 13 Mar 2005, 02:13

PostUA:


Mam podlaczona kamere do portu COM1. Komputer jej nie widzi. Przy skanowaniu w programie JVC Clip Capture nie rozpoznaje w/w sprzetu. Nadmienie, iz próbowalam juz odpinac kamere, odinstalowywac i ponownie instalowac program. Moze jest ktos w stanie mi podpowiedziec, co mam zrobic, bo mi juz brakuje pomyslow. Z gory dziekuje za wszystkie mozliwe podpowiedzi i rady.
Madzia
madziawaw28
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 5
Dołączenie: 09 Mar 2005, 23:58

Postprzez henryk51 » 28 Mar 2005, 09:27

PostUA:


:P Pisałem ci już wczoraj ,ale jeślli masz zainstalowaną i podłączoną kamerą ,to odłącz ją od portu ,odinstaluj oprogramowanie restart komputera,ale nie reset ,bo te 1,to zamknij iuruchom ponownie.
Potem ponownie zainstaluj oprogramowanie ,a dopiero potem podłącz swoją kamerę iwszysko powinno być OK.
henryk51
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 13
Dołączenie: 27 Mar 2005, 18:42

Postprzez deamon » 28 Mar 2005, 19:41

PostUA:


ej Madzia niewiem po co piszesz w kułku to samo przecież od tego się idzie :D.
deamon
Postujący
Postujący
 
Posty: 467
Dołączenie: 17 Mar 2005, 16:36


Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron