TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

NIE WIDZI KAMERY

Wszystko co wiąże się ze sprzętem komputerowym.

NIE WIDZI KAMERY

Postprzez madziawaw28 » 13 Mar 2005, 02:18

PostUA:


Mam kamere podlazona pod COM1, ale komp jej nie widzi. Probowalam niejednokrotnie ja wpinac i wypinac z komputera, ale bezskutecznie. W programie JVC Clip Capture po zeskanowaniu jest napis NOT CONNECTED. Moze ktos moze podpowiedziec i doradzic mi co mam zrobic, aby kamera zostala rozpoznana.
Madzia
madziawaw28
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 5
Dołączenie: 09 Mar 2005, 23:58

Postprzez henryk51 » 27 Mar 2005, 22:56

PostUA:


:twisted: Kamery to ciekawe urządzenia lecz robią dużo kłopotu,jeżeli dopiero kupiłaś kamerę ijeszcze nigdy nie instalowałaś tego urządzenia,to mogę ci tylko podpowiedzieć.że najpierw się instaluje oprogramowanie ,a potem podłącza to urządzenie,nawet jesli podłączasz przez port USB.
Ponadto sprawż w BIOS czy przypadkiem nie masz zamkniętego poru COM.
henryk51
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 13
Dołączenie: 27 Mar 2005, 18:42


Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron