TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Niebieski ekran

Tematyka związana z produktami firmy Microsoft.

Niebieski ekran

Postprzez jogipl » 20 Lip 2013, 18:30

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.0; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/28.0.1500.72 Safari/537.36


Witam. Od pewnego czasu mam taki problem. Po zniknięciu paska uruchamiania systemu (przed tym jak pokazuje się logo oraz dźwięk z Windowsa) ukazuje mi się taki oto ekran -> http://fotozrzut.pl/zdjecia/0021f8d1a6.jpg

Dzieje się to praktycznie za każdym razem, jedyny ratunek to "Ostatnia znana dobra konfiguracja".

Poza błędem komputer działa jak należy, szybko, sprawnie, wszystko działa w systemie nic się nie krzaczy. Skanowałem antywirusem COMODO oraz Malwarebytes' Anti-Malware i nic nie znalazło. Czyściłem komputer CCleanerem i dalej tak samo. Podaję logi:

OTL -> ...

Extras -> ...

GMER -> ...
Awatar użytkownika
jogipl
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 59
Dołączenie: 24 Kwi 2011, 14:20

Re: Niebieski ekran

Postprzez jogipl » 22 Lip 2013, 21:37

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.0; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/28.0.1500.72 Safari/537.36


Problem rozwiązany, wykonałem w cmd komendę "sfc /scannow"i pomogło. Teraz system uruchamia się za pierwszym razem tak jak powinien. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
jogipl
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 59
Dołączenie: 24 Kwi 2011, 14:20


Powróć do Microsoft Windows

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron