TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Niedziałające WiFi: Netbook Asus Eee

Problemy dotyczące sieci Internet, konfiguracja sieci LAN, WLAN, konfiguracja serwerów. Rozdzielanie połączeń internetowych. Rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem. Routery, huby, switche, anteny itp.

Niedziałające WiFi: Netbook Asus Eee

Postprzez ladyisabelle » 20 Lut 2013, 08:31

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.17 (KHTML, like Gecko) Chrome/24.0.1312.57 Safari/537.17


Witam
Posiadam Netbooka Asus Eee.... Ostatnio oddałam go na gwarancje. Waszystko było ok Zaczełam ściągać kodeki do filmów (Chyba za dużo ich ściągłam :P ) Filmy w mkv i mp4 wogóle się nie odtwazały Pomyślałam że to przez te programy, więc je usunęłam ale chyba za dużo bo od tego czasy WiFi nie działa. Mam Pytanie czy jest jakiś program odpowiedzialny za działanie WiFi jeśli tak to jaki jak go potem zainstalować. Jestem zielona w sprawach z komputerem POMOCY
ladyisabelle
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 20 Lut 2013, 08:22

Re: Niedziałające WiFi: Netbook Asus Eee

Postprzez dennis12 » 09 Mar 2013, 14:22

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:19.0) Gecko/20100101 Firefox/19.0


Sterowniki do karty sieciowej bezprzewodowej sprawdź, czy masz zainstalowane. Poszukaj w menadżerze urządzeń czy nie masz wykrzykników obok jakiegoś urządzenia.
dennis12
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 23
Dołączenie: 26 Gru 2012, 15:44


Powróć do Sieć Internet, Sieci LAN, WLAN

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron