TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Nowa karta grafy nowy problem.

Posty, które nie nadają się do publikacji w innych działach.

Nowa karta grafy nowy problem.

Postprzez potus » 06 Maj 2006, 22:24

PostUA:


W wyniku awarii wentylatora spalił mi sie procek na karcie grafy GF 4200. Nagła awaria zmusiła mnie do expresowego zakupu innej karty ale miałem ograniczone fundusze i zdecydowałem się na Radeon 9600 PRO 256 MB ATI. Zainstalowałem kartę.
I tu zaczęły sie problemy. Niby wszystko chodzi dobrze ale co jakiś czas, albo w czasie grania albo w czasie serfowania, komputer się wiesza i to w różny sposób to znaczy :
1.Ekran robi się czarny tak jakby nie dochodził do niego sygnał z kompa (dioda na monitorze miga, a miga tak zawsze jak wyłączę kompa)
2.Wszystko widać ale nic nie idzie zrobic nie reaguje na klawiaturę ani na mysz.
3.Zgaśnie wszystko na chwilę a potem pokazują się poziome paski hmmm...jakby w kolorach tła na którym wszystko się zepsuło.
Płyta główna to L7VTA, Windows XP Home oryginał, Service Pack 2, AMD Athlon(tm) XP 2000+, 512MB RAM, DirectX 9.0c, Sterowniki do karty z 22.03.2006.Zrobiłem reinstalke przeskanowałem wszystko antyvirem.Mam zainstalowane Catalyst Control Center v. 06.4 . i po zwisie dostaje info : "Funkcja VPU Recover zresetowała akcelerator graficzny ponieważ przestał reagowaĆ na polecenia sterownika. "
Co mogę zrobic ?
Mam też ciekawe pytanko, jak mi się wydaje. Nie potrafię napisac litery Ć inaczej jak z wciśniętym Shiftem tak więc żeby napisac małe Ć muszę wcisnąc Caps Look --> Shift +Alt i c.Ale to bardzo nie wygodne. Smile
potus
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 74
Dołączenie: 02 Gru 2005, 23:42
Miejscowość: Z wielu różnych miejsc

Postprzez Chief » 06 Maj 2006, 22:29

PostUA:


proponuje zebys ten temat załozył w kazdym dziale wtedy dopiero cos zdziałasz!!
nie ładnie nie ładnie

nie smiec

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Chief
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1382
Dołączenie: 08 Gru 2005, 22:26
Miejscowość: Warmia

Postprzez potus » 06 Maj 2006, 22:44

PostUA:


Przez pomyłkę założyłem dwa razy ten sam temat. Wybaczcie
potus
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 74
Dołączenie: 02 Gru 2005, 23:42
Miejscowość: Z wielu różnych miejsc


Powróć do Śmietnik

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron