TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Nowy serial sf: The 4400 na tvp1

Rozmowy na tematy związane z filmem. Opisy, recenzje.

Nowy serial sf: The 4400 na tvp1

Postprzez kukaszr » 06 Sty 2007, 17:50

PostUA:


Witam! W zeszłym tygodniu w czwartek wyemitowano pierwsze dwa odcinki nowego serialu "The 4400"... Serial jest rywalem kultowego już The Lost (zagubieni).

The 4400 leci już od 2004 roku, dorobił się 3 sezonów, i nadal je kręcą :D

Produkcja nawiązująca do komiksowej serii "Rising Stars". Podczas ostatniego stulecia, z powierzchni Ziemi - w niewytłumaczalny sposób - zniknęło kilka tysięcy osób. Okazuje się, że uprowadziło je UFO. Teraz zaś, w równie tajemniczych okolicznościach, 4400 porwanych powróciło na naszą planetę. Władze, obawiając się reakcji na to niespodziewane wydarzenie, postanowiły poddać bohaterów obserwacji. Po krótkim czasie jednak wypuszczono ich na wolność. I wtedy zaczęły się problemy. Okazało się bowiem, że ofiary 'kosmitów' zyskały dziwne, nadludzkie właściwości. Czy ich moc stanowi zagrożenie dla Ziemian? Wszystko na to wskazuje. Tym bardziej, że zaczynają używać swych umiejętności przeciwko sobie...


Emisja: każdy czwartek od 20,20 na TVP1

Oglądaliście ten serial, co o nim myślicie?

Mi się całkiem podoba, jest wkręcający :D lubie takie filmy... już nawet sobie sciagnołem wszystkie odcinki, chętnie bym udostępnił toprrenty ale niestety serial jest własnością TV i jest to piractwo <lol>
Chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :D
Awatar użytkownika
kukaszr
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2050
Dołączenie: 29 Gru 2005, 12:16
Miejscowość: Poznań
Pochwały: 2

Postprzez Bozz » 06 Sty 2007, 21:37

PostUA:


Mi sie nie podoba... Wole LOST :D
Awatar użytkownika
Bozz
Moderator
Moderator
 
Posty: 2862
Dołączenie: 21 Sie 2006, 14:08
Miejscowość: 49°54' N 21°03' E
Pochwały: 20

Postprzez Yoo! » 06 Sty 2007, 23:36

PostUA:


a ja nie patrzałem,bo myslałem, ze bedzie jakiś shit, a z tego co mi znajomi opowiadali to film elegancki :) na torrentach jest do ściągnięcia cały 1,2, i 3 zeson :D
Awatar użytkownika
Yoo!
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1100
Dołączenie: 28 Cze 2005, 08:53
Miejscowość: PL

Postprzez supersongo » 07 Sty 2007, 00:12

PostUA:


najlepszym serialem jaki może być jest Prison Break :grin: jak znajdziceice mi lepszy to pogratuluje 8)
Awatar użytkownika
supersongo
Postujący
Postujący
 
Posty: 124
Dołączenie: 09 Lis 2006, 22:16

Postprzez kukaszr » 07 Sty 2007, 11:30

PostUA:


kwestia najlepszego jest kwestią gust...

;d mozesz mi pogratulować bo znalazłem.. ;d jest nim LOST ;]
Chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :D
Awatar użytkownika
kukaszr
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2050
Dołączenie: 29 Gru 2005, 12:16
Miejscowość: Poznań
Pochwały: 2

Postprzez Bozz » 07 Sty 2007, 11:35

PostUA:


kukaszr napisał(a):jest nim LOST ;]


Otóż TO :D
Awatar użytkownika
Bozz
Moderator
Moderator
 
Posty: 2862
Dołączenie: 21 Sie 2006, 14:08
Miejscowość: 49°54' N 21°03' E
Pochwały: 20


Powróć do Film

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników