TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Nowy Wolfenstein

Dyskusje o Waszych ulubionych grach komputerowych :-)

Nowy Wolfenstein

Postprzez Izyt » 25 Lut 2015, 03:18

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/40.0.2214.94 Safari/537.36 OPR/27.0.1689.66


Aż łezka się w oku kręci, kiedy przypominają się takie produkcje na Wolfenstein, ale co mnie bardzo zaskoczyło in plus, to znaleziona tutaj informacja
Kod: Zaznacz wszystko
http://www.conowego.pl/gaming/recenzja-wolfenstein-the-new-order-powrot-do-korzeni-11694/
że dostępna jest juz nowa wersja gry! :) Chciałbym Was tym samym zapytać, czy ktoś z Wa już grał? Czy gra zachowała swój klimat niepokoju (przynajmniej tak ją zapamietałem) i strzelanki, gdzie trzeba było trochę pomyśleć, a nie rozwalać bezmyślnie wszystko co ruszało się i było w zasięgu naszego karabinu? No i ostatecznie jak wypada porównanie tej gry z tą sprzed kilku lat? Zdaje sobie sprawę, że przebić poprzednika będzie ciężko ale mam chociaż nadzieję, że gry trzymają podobny poziom...
Awatar użytkownika
Izyt
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 18
Dołączenie: 30 Gru 2013, 22:00
Miejscowość: Toruń

Re: Nowy Wolfenstein

Postprzez fred » 05 Mar 2015, 10:30

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/40.0.2214.115 Safari/537.36


No i będzie samodzielny dodatek w formie prequela. Oto szczegóły:

http://www.instalki.pl/aktualnosci/rozr ... datek.html
Awatar użytkownika
fred
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 872
Dołączenie: 05 Kwi 2011, 14:44
Miejscowość: Outworld
Pochwały: 5


Powróć do Strefa Gracza

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron