TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

O co chodzi z tym wirusem siedzącym w dysku.

Tematyka związana z produktami firmy Microsoft.

O co chodzi z tym wirusem siedzącym w dysku.

Postprzez zibi29 » 25 Mar 2006, 12:31

PostUA:


Witam!

Przeglądam sobie tutejsze tematy i w co drugim ktoś pisze o jakimś wirusie siedzącym w dysku. Nigdy się z czymś takim nie spotkałem, zawsze format usówa wszystko. Bo co, wirus usiadł na talerzach dysku i się chowa ;)

Moim zdaniem to jakaś bzdura ludzi, którzy nie potrafią sformatować dysku, a co wy o tym sądzicie może ktoś bardziej doświadczony miał taki przypadek, albo mi wyjśni zasade działania tego niezwykłego wirusa, którego nikt nie widział ;)
zibi29
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączenie: 25 Mar 2006, 12:25

Postprzez qazimen » 25 Mar 2006, 13:29

PostUA:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
sorry nie mogłem sie powstrzymać

Właśnie o to tu chodzi by pozbyć sie wirusa bez konieczności formatu...kazdy głupi format sobie umie zrobić :twisted:
qazimen
Postujący
Postujący
 
Posty: 341
Dołączenie: 13 Gru 2005, 14:44
Miejscowość: Kraków

Debil

Postprzez zibi29 » 26 Mar 2006, 14:58

PostUA:


Nie wiem, czy nie potrafisz czytać, czy jesteś poprostu głupi. Przecież napisałem, ze czesto ludzie mówią, żę po formacie dysku ciagle wirus im zostaje co jest nie możliwe.

No może nie wyraziłem się, aż ta jasno, nie wziąłem pod uwagę, że niektórzy nie czytją między wierszami.
zibi29
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączenie: 25 Mar 2006, 12:25

Postprzez Mac » 26 Mar 2006, 15:07

PostUA:


@zibi29
Moze zostac a jak masz 2 partycje to zwykle zostaje. A są pewne obszry dysku które sie nie formatuja, albo niezabezpieczony komp podepna do netu albo na płytce z programami jest wirus mozliwości jest dużo...
Mac
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2186
Dołączenie: 21 Lip 2005, 19:07
Miejscowość: Żywiec
Pochwały: 6

Postprzez zibi29 » 29 Mar 2006, 23:39

PostUA:


Czyli jak ktoś się troche zna na kompach nie dopuści do takiej sytuacji :)
zibi29
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączenie: 25 Mar 2006, 12:25

Postprzez Mac » 30 Mar 2006, 17:47

PostUA:


Troche....
Pewnie że dopuści bo ten co sie troche na kompach zna jest lewy...
Trzeba dobry antywir+regularne skany i po sprawie....
Mac
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2186
Dołączenie: 21 Lip 2005, 19:07
Miejscowość: Żywiec
Pochwały: 6


Powróć do Microsoft Windows

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron