TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

o co tu chodzi!!!!!??

Sugestie, uwagi dotyczące strony. Nie boimy się opinii - piszcie!

o co tu chodzi!!!!!??

Postprzez dean99 » 24 Gru 2006, 22:13

PostUA:


Wczoraj wysłałem wiadomość na PW do jednego z administratorów ze zgłoszeniem że jeden z użytkowników forum używa niecenzuralnych słów. Dzisiaj otrzymałem odpowiedź że coś z tym zostanie zrobione ale nic użytkownik ma dalej tylko 7 pochwał i żadnych nawet ostrzeżeń.>>>>Ja odpisałem dzisiaj dla jednego z użytkowników w pewnej sprawie. Napisałem że format może załatwić sprawe.....i dostałem ostrzeżenie za to że udzieliłem mu odpowiedzi że format może pomóc i za to że temat był nieaktualny. Poprostu nie spojrzałem na date, każdemu może sie zdarzyć i właśnie za to dostałem ostrzeżenie moim zdaniem to jest bardzo ale to bardzo niesprawiedliwe, a pozatym niechcem nic mówić ale to chyba Administratorzy są od usuwania starych postów
LFS to nie gra to rzeczywistość
Awatar użytkownika
dean99
Postujący
Postujący
 
Posty: 340
Dołączenie: 30 Maj 2006, 09:53
Miejscowość: Gołdap

Postprzez LucaS » 24 Gru 2006, 22:15

PostUA:


AŻ tak się tym przejmujesz? Takie to dla Ciebie ważne?

-_-
lol
Było, minęło...
LucaS
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2820
Dołączenie: 11 Maj 2006, 21:45
Pochwały: 7

Postprzez dean99 » 24 Gru 2006, 22:17

PostUA:


Post nr 1
dla mnie bardzo chciałem odpowiadać na ludzi posty i starałem sie to robić jak najlepiej, przecież niezłamałem chyba regulaminu

Post nr 2
la mnie bardzo chciałem odpowiadać na ludzi posty i starałem sie to robić jak najlepiej, przecież niezłamałem chyba regulaminu i domagam sie w dalszym ciągu sprawiedliwości. Przepraszam bardzo napisałem dwa razy prawie to samo i niewiem jak usunąć jeden z postow. Ale i tak to nic nie zmienia

Korzystaj z opcji edytuj. Mac.
LFS to nie gra to rzeczywistość
Awatar użytkownika
dean99
Postujący
Postujący
 
Posty: 340
Dołączenie: 30 Maj 2006, 09:53
Miejscowość: Gołdap


Powróć do Opinie

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]