przez Technolo » 11 Lut 2005, 20:08
UA:
z tego co sie orientuje to jest to karta adresowana do noteboków dlatego raczej pod xp znaleźć ci sterowniki do tego będzie ciężko - najprostsze rozwiązanie zmienić systema ewentualnie klepać o pomoc do COMPAQa albo HP (na to samo wychodzi bo połączyli) i molestować ich o stery do tej karty
jest jeszcze jedna opcja - czasochłonna i troszke niebiezpieczna dla karty
testować inne sterowniki jaki ci podlezom pod ręke (jednak nie zalecam tego bo możesz usmarzyć karte)
nie próbuj robić czegoś lepiej jak jest dobrze bo będzie jeszcze gorzej
