przez wincent113 » 22 Paź 2007, 13:26
UA:

cześć sławek 111 dobrze będzie jak sobie kupisz kartę tv oczywiście z Dvix jest tam sporo formatów przez dvd to póścisz i jest o wiele szybciej ja to przerabiałem programy takie nie śą za darmo i trwa to długo