przez malutkia » 06 Maj 2005, 20:26
UA:
Sprobuj photo shopa, albo paint shopa, tylko, ze paint to juz troszke inne.
Wydaje mi sie, ze tej dziedzinie oli_looz sie troszke wypowie.
pozdrawiam malutkia
There is only a thin line between winning and losing.