Witam ciepło
Kochani mam pytanie w sprawie obróbki zdjęć i programu który byłby najlepszy.
Mój problem zaczyna sie w momencie wycinania foto czyli tła
Chciałabym zostawić jeden obiekt a resztę usunąć.
Photoshop i corel to dla mnie czarna magia ale jakbym chociaz wiedziała jak tej funcji używać i gdzie ją znajdę to będe wdzięczna za podpowiedz
Z góry dziękuje za pomoc


