TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Odtwarzacz wszystkich formatów multimedialnych

Aplikacje na platformy mobilne (iOS, Android, Windows Phone, WebOS)

Odtwarzacz wszystkich formatów multimedialnych

Postprzez Azazell » 25 Gru 2013, 14:33

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/31.0.1650.63 Safari/537.36


Szukam solidnego odtwarzacza do Androida. Mam obecnie MX Player, ale często jak wgrywam filmy w większej jakości np Blu-ray ważące ponad 5-10 gb to nie ma dźwięku w urządzeniach. Mam Nexus 7 i Sony Xperia Z Tablet. Wgrywałem kodeki ale nic nie pomagały. Szukam alternatywy która obsługuje wszystkie kodeki audio i wideo.
Awatar użytkownika
Azazell
Moderator
Moderator
 
Posty: 514
Dołączenie: 07 Kwi 2011, 10:12
Miejscowość: Szczecin
Pochwały: 1

Re: Odtwarzacz wszystkich formatów multimedialnych

Postprzez karpek » 22 Mar 2014, 18:45

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:27.0) Gecko/20100101 Firefox/27.0


Jest ich bardzo wiele. Na tej stronie zresztą możesz się zapoznać z recenzjami tych najlepszych programów multimedialnych na androida: yourapps.info/aplikacje-na-telefon i samemu zdecydować co warto jest zainstalować :)
Sam ostatnio odkryłem Mobo Player - jest wygodny w użyciu i ma obecnie bardzo dobre oceny innych użytkowników w sklepie Google Play. Sam równiez jestem z niego zadowolony ponieważ radzi sobie w zasadzie z każdym formatem.
Jeszcze warto jest sobie wypróbować:
mVideo Player - jest trochę mniej popularny, mi osobiście nie przypadł do gustu, jednak moja żona właśnie z niego korzysta najcześciej
RockPlayer Lite - również dobre narzędzie. Korzystam z niego zamiennie z Mobo Player
Co do MXPlayer nie wiem czemu ale jakoś nie przypadł mi do gustu ;)
Pozdrawiam.
karpek
Postujący
Postujący
 
Posty: 164
Dołączenie: 05 Mar 2014, 12:36
Pochwały: 1
Sprzęt: iPhone V

Re: Odtwarzacz wszystkich formatów multimedialnych

Postprzez textor » 01 Kwi 2014, 16:46

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/33.0.1750.154 Safari/537.36


Ja też szukałem programu, który obsługiwałby wszystkie rodzaje plików, ale nie udało mi się takiego znaleźć. Obecnie używam MX Playera (najlepszy program do filmów z napisami) i VLC (bierze wszystkie filmy, których nie chce MX Player, ale niestety nie radzi sobie z napisami).
Awatar użytkownika
textor
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 01 Kwi 2014, 16:38
Miejscowość: Częstochowa


Powróć do Aplikacje mobilne

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]