przez nawrok888 » 19 Gru 2007, 21:05
UA:
klik prawym na ikonę cd-romu>>>>właściwości>>>>autoodtwarzanie>>>monituj za każdym razem......
pzdr
Piszę poprawnie po polsku.
Nie dyskutuj z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem....