TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Oglądnie Filmy w kratke

Tematy związane z obróbka, edycją, konwersją plików foto, audio oraz video.

Oglądnie Filmy w kratke

Postprzez pimek » 14 Maj 2010, 12:44

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.1.9) Gecko/20100315 Firefox/3.5.9


Witam !!!! Posiadam Laptopa HP 9140 i od pewnego czasu tz. kilka miesięcy temu przy ściąganiu programy (już nie pamiętam jaki to był) zaczęły się problemy z oglądaniem filmów na komputerze . Po włączeniu jakiegokolwiek filmu (oprócz filmików z neta) pojawiają się kratki które zasłaniają obraz jedynie w małej rozdzielczości film odtwarza się bez problemu, lecz gdy mam zamiar powiększyć na full screena to wyświetla się obraz i nakładające się kratki na ten obraz.Używam od dawna kodeków "XP Codec Pack 2.5.0 " i nigdy wcześniej nie było problemów z oglądaniem filmów.Robiłem już wszystko zmieniłem system kilka razy po pełnym formacie całych partycji i nadal nic nie pomogło.Nie wiem z czym to może być związane.Posiadam również antywirusa "AVAST" wiec wirusa wykluczam. Proszę o pomoc bo szukałem już na wielu forum i nic tam nie znalazłem. :( Mam nadzieje że już ktoś posiadał podobny problem i jest mi w stanie pomóc.

Pozdrawiam
pimek

Do rzucam link ze zdjęciem

http://zapodaj.net/4142d92edbc2.jpg.html
pimek
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 13 Maj 2010, 23:16

Re: Oglądnie Filmy w kratke !!! POMOCY!!!!!

Postprzez Palacio » 14 Maj 2010, 20:14

PostUA: Opera/9.64 (Windows NT 5.1; U; pl) Presto/2.1.1


Zainstaluj najnowsze kodeki do swojej karty graficznej oraz kodeki ffdshow. Jeżeli to nie pomoże, to jestem prawie pewny, że karta jest do wymiany. Jeżeli masz gwarancję na tego laptopa, to czym prędzej udaj się do miejsca zakupu.
Awatar użytkownika
Palacio
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2625
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:14
Miejscowość: Władywostok
Pochwały: 82


Powróć do Obróbka Foto, Audio, Video

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron