przez Mac » 26 Mar 2006, 17:03
UA:
Ano to...
Bo jak chyba wiesz okładka tyczy się tez tyłu pudełka i tak dalej.
Jak drukowałem okładki to mi wchodziła jedna na kartke. A jak chcesz tylko przody to zapisz to do jpga i sklej w jedno A4 w jakims programie graficznym