przez -Aris- » 11 Kwi 2006, 20:42
UA:
1jaa napisał(a):nie będe zakłdał nowego temati, ma ktoś czerwonego kapturka w wersji polskiej?
[strona nie jest już dostępna] tam jest kapturek po polsku nawet niezły dziewk i jakość z kina jest nagrywany. Jak chczesz to powiedz to ci wyszle plik torrent bo na tej stronce chyba rejestracja jest płatna.
Pozdro
Sorki za błedy ortograficzne