TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Palringo czyli GG w komórce i nie tylko :)

Tematy związane z telefonią komórkową.

Palringo czyli GG w komórce i nie tylko :)

Postprzez rumun » 01 Paź 2008, 12:06

PostUA:


Chciałbym wam polecić aplikację mobilną o nazwie Palringo. Ten mobilny multikomunikator umożliwia komunikację za pomocą wielu sieci... w tym Gadu-Gadu. Wspierane sieci: ICQ, MSN, Gadu-Gadu, AIM, and Google Talk. Obecnie korzystam z Palringo na iPhone 3G, wcześniej znalazł zastosowanie w Nokii N95. Naprawdę świetna sprawa, polecam wszystkim! Z ciekawych funkcji warto wymienić możliwość zrobienia zdjęcia w trakcje rozmowy aparatem w komórce i wysłanie go do rozmówcy. Osoba z którą właśnie rozmawiamy dostanie odnośnik po kliknięciu w który pojawi się zrobione zdjęcie. Podobnie jest z komunikatami głosowymi :) Co ważne komunikator działa na wielu platformach: Windows Mobile, Symbian, Java, iPhone, itd.

Aplikacje można pobrać bezpośrednio na telefon lub na dysk ze strony producenta: http://www.palringo.com/download.php

supported-ims.png
Palringo
supported-ims.png (53.72 KiB) Obejrzany 29299 razy
Programy, Gry, Download https://www.instalki.pl/
Sklep z oprogramowaniem https://www.vebo.pl/
Windows 7 https://windows7.pl/
Awatar użytkownika
rumun
Administrator
Administrator
 
Posty: 1499
Dołączenie: 10 Maj 2004, 20:52
Miejscowość: PL
Pochwały: 14

Re: Palringo czyli GG w komórce i nie tylko :)

Postprzez in2dex » 01 Paź 2008, 21:03

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.0.3) Gecko/2008092417 Firefox/3.0.3


jakie koszty w użytkowaniu? :)
Awatar użytkownika
in2dex
Postujący
Postujący
 
Posty: 276
Dołączenie: 12 Wrz 2008, 21:17
Miejscowość: Mazowieckie
Pochwały: 2

Re: Palringo czyli GG w komórce i nie tylko :)

Postprzez gatta » 07 Paź 2008, 16:24

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.0.3) Gecko/2008092417 Firefox/3.0.3


Samo pralingo jest chyba darmowe. Na pewno trzeba płacić za transfer danych.
Ogólnie używam ery GG w swoim TakTaku- płacę 5 zł/miesiąc bez żadnych dodatkowych kosztów. A komunikatora używam do komunikacji tekstowej :) I znajomych mam tylko w gg, więc inne komunikatory są mi niepotrzebne. Koszt paczki na przesyłanie danych na miesiąc to też min. 5 zł u wszystkich operatorów. Koszty praktycznie takie same, a w swoim GG w komie mam wszystko czego mi potrzeba. Ale to parlingo faktycznie ma kilka ciekawych, dodatkowych funkcji...choć na razie chyba nie są mi zbyt potrzebne.
A mój telefon ma możliwość i nagrywania rozmów ( i tylko audio, i audio-video). No, i minuta wideorozmowy kosztuje mnie w TT tyle samo, co zwykłe połączenie głosowe według aktualnie posiadanej taryfy. IPhone nie ma opcji wideorozmów, więc jak robisz zdjęcie rozmówcy?
gatta
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 78
Dołączenie: 11 Lip 2008, 18:44

Re: Palringo czyli GG w komórce i nie tylko :)

Postprzez amar » 07 Paź 2008, 23:04

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; pl; rv:1.8.1.17) Gecko/20080829 Firefox/2.0.0.17


Ciekawa aplikacja, ale mi podobnie jak Gattcie w zupełności wystarcze EraGG- proste i niedrogie, a mogę rozmawiać ze znajomymi w sieci nawet gdy nie mam w pobliżu komputera;)
amar
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączenie: 03 Paź 2008, 16:30

Re: Palringo czyli GG w komórce i nie tylko :)

Postprzez gatta » 08 Paź 2008, 15:12

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.0.3) Gecko/2008092417 Firefox/3.0.3


Szczerze mówiąc- czas jakiś temu uważałam, że telefon służy tylko do dzwonienia. I uznawałam za niepotrzebne nawet posiadanie aparatu fotograficznego, kamery czy mp3. IPhone ma też GPS- co mnie, szczerze mówiąc kusi. Ale też jeszcze nie jest mi niezbędnie potrzebne.
Ale postęp technologiczny wyrabia coraz to nowe potrzeby :) Na razie gg mi starcza. Wideorozmowy w TT- ach i och i fajna, tania zabawa.
Zastanawiam się czy Parlingo faktycznie ma dodatkowe funkcje oprócz tego, że jest kompatybilny z wieloma, różnymi komunikatorami. Jak pisałam- ja używam tylko gg. Zresztą, Polska chyba jako jedyna ma swój własny, krajowy komunikator (wiem, że firmę wykupili chyba Wietnamczycy, a twórca gg siedzi w sejmie :))
gatta
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 78
Dołączenie: 11 Lip 2008, 18:44

Re: Palringo czyli GG w komórce i nie tylko :)

Postprzez Nurk » 06 Paź 2009, 14:18

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.1.3) Gecko/20090824 Firefox/3.5.3


Może zna ktoś jakiś fajny multikomunikator obsługujący rozm tekstowe, audio i video i videokonferencje. Zależy mi na ładnym interfejsie. :D i żeby pocztę sprawdzał tak jak w tlenie np.
Nurk
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączenie: 06 Paź 2009, 14:08


Powróć do Telefonia komórkowa - GSM, UMTS, WiMAX, LTE

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron