przez lolexander » 30 Sie 2006, 22:34
UA:
niw crackuj bo bridge Ci nie bedzie dzialal...
sciagnij angielska lub polska wersje... sciagnij programik do generowania crackow, zainstaluj wpisz keya i bedzie git, a jak sciagniesz angielska wersje to dowalisz spolszczenie i loooz