przez zebra » 29 Cze 2005, 21:21
UA:
No wiesz, proktor, wam facetom, może takie błędy i niewiedza uchodzą płazem, ale nam kobietom, nie wolno popełniać takich błędów. Bo zaraz będą komentarze, że baba nie wie... , że baba nie powinna... , że baba i komputer... No sam wiesz co mam na myśli. Tutaj nie mogę się mylić, niestety.