przez buzu » 19 Lip 2008, 14:35
UA:
omg chłopie albo ładujesz obraz do wirtualnego napędu (np.daemon) albo wypalasz np.w Nero jako obraz płyty i odpalasz z płytki no normalnie nie wiemw czym problemos.Przecież Iso jest prawie starsze od węgla.Równie dobrze możesz skorzystać z UltraIso jak napisał LucaS sam go używam i polecam.Progs również wypala,konwertuje obrazy płyt.
Alter alterum docet.