TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Płyta główna Lenovo

Szukasz sterownika? Masz problem? Wszystko związane ze sterownikami itp.
Regulamin forum
1. Przed stworzeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji "Szukaj" (górne menu).

2. Baza sterowników do drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych.

Płyta główna Lenovo

Postprzez Nibek » 28 Paź 2013, 16:30

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/30.0.1599.101 Safari/537.36


Witam serdecznie
Mam następujący problem. Mam komputer z płyta główną Lenovo, lecz nie moge ustalic jaki dokładnie model posiadam. Próbowałem wielu opcji, od programow do sprawdzania sprzetu poczawszy.
Jeden z nich CPU-Z wyswietlil mi informacje o plycie glownej:
Lenovo Lenovo
Chipset: Intel i945g
Southbridge: Intel 8280iGB (ICH7/R)
LPCIO: ITE IT8718

BIOS: LENOVO 2TKT51AUS

Próbowałem wyszukiwac sterowniki w google, jednakze wiekszosc z nich nie zadzialala. Najwazniejszy jest kontroler Ethernet, ktorego do tej pory nie moge odszukac przez co internet lezy. Probowałem doinstalowac sterownik LAN Intela, lecz instalator stwierdził, że posiadana karta sieciowa nie jest Intelowa.

Przy właczeniu komputer wyswietla sie informacja, ze w komputerze znajduje sie karta Relatek RTL8100e/8101E 10/100.
Teraz nie wiem czy sieciowka w tym sprzecie jest zintegrowana czy tez zewnetrznie podpieta. Zalezy mi glownie na sterowniku do karty sieciowej. Prosze o pomoc!
Nibek
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 7
Dołączenie: 11 Lip 2009, 11:59

Re: Płyta główna Lenovo

Postprzez mateo8898 » 29 Paź 2013, 11:19

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64; rv:24.0) Gecko/20100101 Firefox/24.0


Jeśli chodzi o kartę sieciową to spróbuj tych sterowników -> http://www.instalki.pl/sterowniki/downl ... x810x.html
Awatar użytkownika
mateo8898
Moderator
Moderator
 
Posty: 15377
Dołączenie: 15 Maj 2009, 14:55
Pochwały: 966


Powróć do Sterowniki

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników