TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Podpięcie domeny pod VPS

Rozmowy na temat tworzenia stron www oraz programowania.

Podpięcie domeny pod VPS

Postprzez Izyt » 07 Lis 2014, 00:05

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/38.0.2125.111 Safari/537.36 OPR/25.0.1614.68


Dzień dobry.
Zmagam się z problemem podpięcia domeny pod mój serwer VPS na którym mam postawiony TeamSpeak3. Czytając wszystkie posty w internecie na ten temat powiem szczerze dosłownie zgłupiałem jak powinienem to zrobić.
O co Chodzi?
Gdy wejdę w panelu do Zarządzanie DNS widzę
ns109.ovh.net - aktywny
dns109.ovh.net - aktywny
W zakładce przekierowania mam wpisane 
''nazwa''.net' -> na serwer ipv4 - A -> adres IP mojego VPS
Zrobiłem również
forum.''nazwa''.net -> na serwer ipv4 a -> adres ip/index.php = ponieważ na VPSie stoi również WWW z phpbb
''nazwa''.ovh oraz forum.''nazwa''.ovh nie przekierowuje na nic. 
Wyczytałem w internecie że wystarczy w strefie A wpisać adres IP serwera i powinno zacząć śmigać. Wiem że ten hosting daje swoje DNSy co kolwiek to znaczy. VPS również stoi na serwerach OVH. 
Mógłby mi ktoś jaśniej wytłumaczyć jak się za to wszystko zabrać?

generalnie kończy mi się nidług umowa z nimi i nie wiem, czy będę chciał przedłużać, dlatego muszę też zawczasu rozejrzeć się za jakimś innym serwisem i tak pomyślałem o nazwa.pl, bo w zasadzie dosyć znana firma, zależy mi jednak przede wszystkim na usługach VPS, dlatego czy myslice, że ta oferta od nazwa.pl jest dobra nazwa.pl/vps/ czy to raczej przeciętniak? Z góry dzięki !
Awatar użytkownika
Izyt
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 18
Dołączenie: 30 Gru 2013, 22:00
Miejscowość: Toruń

Re: Podpięcie domeny pod VPS

Postprzez Kylos.pl » 10 Lis 2014, 13:50

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:33.0) Gecko/20100101 Firefox/33.0


jeśli cena promocyjna jest na stałe a nie że tylko przez jakiś czas to okej, jeśli jednak jest to kruczek, to wtedy oferta robi się bardzo nie atrakcyjna cenowo. Polecam zajrzeć również do naszej oferty z serwami VPS.
Kylos - najatrakcyjniejszy cenowo hosting w Polsce, potwierdzony certyfikatem PC World!
Kylos.pl
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 6
Dołączenie: 02 Sie 2013, 13:38


Powróć do Webmastering, programowanie

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron