TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Pomocy, bitcomet;/

Tematyka dotycząca bezpośredniej wymiany plików, czyli p2p

Pomocy, bitcomet;/

Postprzez Darek_szefo » 07 Mar 2008, 10:54

PostUA:


Witam
mam problem z bitcometem i utorrentem. Mam neo 512 z livebox i jest podłączony jeszcze jeden kąp przez WI-FI. moj problem polega na tym ze jeżeli coś ściagam przez bitcometa to maks transfer to 15 do 20kb/s tak samo jest w utorent, natomiast jak ściągam coś ze stronki to zasówa 60-65kb/s. słyszalem ze jest to problem z ustaweniem tych programów, odblokowaniem portów w windowsie. Porty odblokowalem za pomoca xp-AntiSpy, wyłączyłem zapore w windzie, ustawialem te programy 100 razy i nic. Ahaaa jestem połączony w sieci z kumplem i jak on mi coś udostępnia i ściągam od niego to np film 700 mega idzie ze 4 godziny!!!!!!!! To jest nie możliwe:/ 3 miesiące temu mieszkalłem gdzie indziej tez byla 512 natomiast w sieci byliśmy połączeni przez switcha i to 4 komputery i śmigało wszystko jak należy. pomóżcie co zrobić bo naprawde bierze mnie agresja:/
Dziękówa
POZDRO
legialive.pl
Awatar użytkownika
Darek_szefo
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 99
Dołączenie: 04 Lis 2005, 15:14
Miejscowość: Skierniewice

Postprzez kukaszr » 07 Mar 2008, 13:40

PostUA:


widocznie to co sciagasz nie ma duzo seedow którzy by ci wysyłali.

ja mam 2mb i tez nie zawsze mi sciaga 250kb/s tylko np 120
Chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :D
Awatar użytkownika
kukaszr
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2050
Dołączenie: 29 Gru 2005, 12:16
Miejscowość: Poznań
Pochwały: 2

Postprzez Darek_szefo » 07 Mar 2008, 13:55

PostUA:


no właśnie to nie jest problem seedów! jedna gra ma 2000!!! a film ma 350. Jest jakiś inny problem ale nie iwem jaki:/
legialive.pl
Awatar użytkownika
Darek_szefo
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 99
Dołączenie: 04 Lis 2005, 15:14
Miejscowość: Skierniewice

Postprzez Lucassith » 07 Mar 2008, 15:39

PostUA:


Swoją prędkość neta dzielisz przez 8 i wychodzi ci prędkość z jaka powinieneś ściągać przez programy do torrentów.
Lucassith
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 9
Dołączenie: 07 Mar 2008, 06:57

Postprzez Darek_szefo » 07 Mar 2008, 15:57

PostUA:


No wooow wiem, ale nie o to chodzi. mi ściąga tylko 20!!! a ja kzrobić żeby ściągało to 64!!!!!!!!!
legialive.pl
Awatar użytkownika
Darek_szefo
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 99
Dołączenie: 04 Lis 2005, 15:14
Miejscowość: Skierniewice

Postprzez Darek_szefo » 09 Mar 2008, 15:35

PostUA:


czy ktoś może mi pomóc?? yhhhh:(
legialive.pl
Awatar użytkownika
Darek_szefo
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 99
Dołączenie: 04 Lis 2005, 15:14
Miejscowość: Skierniewice

Postprzez Palacio » 11 Mar 2008, 15:40

PostUA:


- otwierasz Start -> Uruchom
- wpisujesz gpedit.msc -> ENTER
- wybierasz kolejno: Konfiguracja komputera -> Szablony administracyjne -> Sieć -> Harmonogram pakietów QoS -> Ogranicz rezerwowalną przepustowośc
- zmień wartość z 20% na 0 i koniecznie zastosuj

Sprawdź i napisz czy pomogło

Cu
Awatar użytkownika
Palacio
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2625
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:14
Miejscowość: Władywostok
Pochwały: 82

Postprzez Darek_szefo » 11 Mar 2008, 18:28

PostUA:


no ja to juz kiedys robilem i mam tak od 2 tygodzni ustawione na zero i nic nie pomoglo:( jakies pomysly??
legialive.pl
Awatar użytkownika
Darek_szefo
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 99
Dołączenie: 04 Lis 2005, 15:14
Miejscowość: Skierniewice

Postprzez Palacio » 11 Mar 2008, 18:42

PostUA:


Nie wiem czy wiesz ale w utorrent pobierając plik możesz klkinąć na niego prawym przyciskiem myszy i wybrać wykorzystanie łącza -> na wysokie (u nie to przynosi widoczny wzrost, ciekawe jak u ciebie)
Awatar użytkownika
Palacio
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2625
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:14
Miejscowość: Władywostok
Pochwały: 82

Postprzez Darek_szefo » 11 Mar 2008, 18:50

PostUA:


no ok zrobilem tak ale watpie czy pomoze wydaje mi sie ze problem tkwi w LIVEBOX i z tymi portami.
legialive.pl
Awatar użytkownika
Darek_szefo
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 99
Dołączenie: 04 Lis 2005, 15:14
Miejscowość: Skierniewice

Postprzez Marc!n » 11 Mar 2008, 18:50

PostUA:


Prędkość pobierania w największym stopniu zależy od trackera, z którego pobierasz. Przy publicznym może być nawet 10 000 seedów i 0 peerów a i tak może iść wolno, natomiast na prywatnych każdemu seedowi zależy na wysłaniu jak największej ilości danych, dlatego nawet przy 5 seedach potrafi spokojnie iść pełną prędkością.

Co do tego przesyłania od kolegi, to już zależy od jego uploadu, przykładowo może jego łącze mieć upload 16 kb/s to już szybciej Ci nie pójdzie.
Marc!n
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 7
Dołączenie: 10 Mar 2008, 22:50
Miejscowość: Września

Postprzez Darek_szefo » 11 Mar 2008, 18:55

PostUA:


no i zrobilem tak i idzie tak od 10 do 15 a maks 20 kb/s wiec nic nie daje, jak by bylo dobrze to powinno odrazu wskoczyc na 60 yhhh
legialive.pl
Awatar użytkownika
Darek_szefo
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 99
Dołączenie: 04 Lis 2005, 15:14
Miejscowość: Skierniewice

Postprzez Darek_szefo » 11 Mar 2008, 19:02

PostUA:


,,Co do tego przesyłania od kolegi, to już zależy od jego uploadu, przykładowo może jego łącze mieć upload 16 kb/s to już szybciej Ci nie pójdzie.,, nie kumam, jak sie podlanczamy przez kabel przez switcha to przesylanie śmiga jak aż miło a przez wi-fi jest inaczej??? A co do sedów i perów ściągałem pełno żeczy i zawsze było elegancko a odkąd mam LVB to jest tak jak opisałem wyżej.
legialive.pl
Awatar użytkownika
Darek_szefo
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 99
Dołączenie: 04 Lis 2005, 15:14
Miejscowość: Skierniewice

Postprzez Palacio » 11 Mar 2008, 19:08

PostUA:


jeżeli jednocześnie korzystasz z utorrent i buszujesz po internecie czy nawet siedzac teraz na forum transfer maleje. Przeglądarki często zużywają dużą część. Radziłbym wyłączenie przeglądarki i innych internetowych programów. Wtedy sprawdź jak się zmieni transfer pliku.
Awatar użytkownika
Palacio
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2625
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:14
Miejscowość: Władywostok
Pochwały: 82

Postprzez Darek_szefo » 11 Mar 2008, 20:38

PostUA:


no to nie o to chodzi, nigdy tak nie mialem, zawsze lecialo 60 a strony zawsze byly na drugim miejscu i nie zabieraly predosci, ale zrobilem jak mowiles i to nic nie dalo:/
legialive.pl
Awatar użytkownika
Darek_szefo
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 99
Dołączenie: 04 Lis 2005, 15:14
Miejscowość: Skierniewice

Następna

Powróć do P2P - Wymiana plików

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron