TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Pomocy mam blastera

Logi, zabezpieczenie komputera, danych. Programy antywirusowe antyspyware, firewall itp.
Regulamin forum
1. Każdy temat powinien odzwierciedlać treść wątku.
2. W przypadku wklejania logów; należy je wykonać od razu przynajmniej z dwóch narzędzi: FRST oraz z GMER
3. Wszelkie logi proszę publikować na przeznaczonych do tego stronach a w poście wklejać tylko link.
4. Nie wskazane jest skracanie logów, należy wkleić cały - od początku, do końca.
5. Nie wskazane jest podczepianie się do tematów innych użytkowników - proszę założyć nowy temat w dziale Bezpieczeństwo, ułatwi to pomoc sprawdzającemu.
6. Osoby nie posiadające odpowiedniej wiedzy, nie powinny sprawdzać logów, ponieważ grozi to poważnym uszkodzeniem systemu lub aplikacji zainstalowanych na komputerze.
7. Należy dokładnie opisać problem, występujące objawy oraz wszelkie podjęte działania.
8. Każdy skrypt jest unikatowy, napisany dla każdego przypadku z osobna, więc nie może być stosowany przez innych.
9. W przypadku zamieszczenia zrzutu ekranu (screenshot'a) proszę korzystać z zewnętrznego serwisu oferującego hosting zdjęć.

Pomocy mam blastera

Postprzez Patuska » 20 Lis 2004, 12:08

PostUA:


Błagam niech mi ktos pomoze, mam blastera, probowalam juz chyba wszystkich mozliwych sposobow i nic nie dziala, ona nadal jest, zaden program antywirusowy go nie usuwa, jedynie panda i norton, ale nie stac mnie na nie a demowki juz mi sie skonczyly.Kolaga moze mi dac pande ale u mnie wyskakuje jakis blad w nazwie woluminu i nie da rady zainstalowac, Prosze niech mi ktos pomoze, da jakies rady, z gory dzieki, pa
Patuska
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 20 Lis 2004, 11:57
Miejscowość: gorzow

Postprzez Mirahz » 24 Lis 2004, 20:18

PostUA:


Poszukaj na stronach Microsoftu.
Awatar użytkownika
Mirahz
Administrator
Administrator
 
Posty: 1802
Dołączenie: 10 Maj 2004, 20:40
Miejscowość: Polska
Pochwały: 6
Sprzęt: Samsung NP530, Huawei P30 Pro

Postprzez Aqua » 26 Gru 2004, 20:48

PostUA:


Aqua
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączenie: 26 Gru 2004, 20:43

Postprzez Cisz » 26 Gru 2004, 22:49

PostUA:


2 rzeczy potrzebujesz : łate na XP reperującą dziure którą wykorzystuje Blaster i W32.Blaster.Worm Removal Tool do usunięcia virusa z kompa. Obie rzeczy są darmowe i znajdziesz je na underpl.org w użytkach - łaty i patche
Awatar użytkownika
Cisz
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 79
Dołączenie: 10 Gru 2004, 22:49

Postprzez Mirahz » 27 Gru 2004, 13:39

PostUA:


Z tego co widze, to malo kto przeszukuje zasoby microsoftu w poszukiwaniu lekarstwa np. na tzw. Blastera.
Zatem w dziale bezpieczenstwo znajduje sie latka: Blaster: Aktualizacja zabezpieczeń dla systemu Windows XP (823980) , ktora rozwiaze problem bledow.

W dziale antywirusy znajduje sie narzedzie usuwajace rozne odmiany robaka (W32.Blaster.Worm Fix Tool).

Tak jak wspomnial Cisz; nalezy pobrac i zainstalowac (uruchomic) 2 aplikacje, poniewaz same usuniecie robaka, bledu nie usunie :).
Awatar użytkownika
Mirahz
Administrator
Administrator
 
Posty: 1802
Dołączenie: 10 Maj 2004, 20:40
Miejscowość: Polska
Pochwały: 6
Sprzęt: Samsung NP530, Huawei P30 Pro

Postprzez Cisz » 27 Gru 2004, 23:10

PostUA:


Aha racja.....
Sorki Mirahz :)
Po prostu instalki.pl odkrylem pozniej i jeszcze sie do was całkowicie nie przyzwyczailem :)
Choć uważam ze wasz portal jest znacznie lepszy niz under.pl.
Wszystko z czasem :D
Awatar użytkownika
Cisz
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 79
Dołączenie: 10 Gru 2004, 22:49

Postprzez rumun » 27 Gru 2004, 23:42

PostUA:


Mamy trochę inną specyfikację niż underPL ale dzięki za słowa uznania.
Programy, Gry, Download https://www.instalki.pl/
Sklep z oprogramowaniem https://www.vebo.pl/
Windows 7 https://windows7.pl/
Awatar użytkownika
rumun
Administrator
Administrator
 
Posty: 1499
Dołączenie: 10 Maj 2004, 20:52
Miejscowość: PL
Pochwały: 14


Powróć do Bezpieczeństwo

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]