TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

pomocy z torrentami!!!

Tematyka dotycząca bezpośredniej wymiany plików, czyli p2p

pomocy z torrentami!!!

Postprzez Hunter » 17 Lis 2005, 23:41

PostUA:


Jakie macie ustawienia dla programów ściągających pliki za pomocą torrentów. Mogą być byle jakie programy ważne by szybko ściągały. Ja mam azureusa któr ściągał bardzo dobrze prawie wykorzystywał na maxa transfer lecz po ściągnięciu 50% pliku ściąga go z transferem kilku bajtów na sekunde :( a bitcomet ściąga z prędkością 12 kb/s a sa swojim łączu czyli 320 kb/s normalnie pliki ściągają sie z prędkością powyżej 30kb/s. Prosze pomóżcie!!!
Awatar użytkownika
Hunter
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 29
Dołączenie: 07 Lip 2005, 15:44

Postprzez komandos » 18 Lis 2005, 00:45

PostUA:


tam wszystko pisze jak co ustawic.... http://www.searchengines.pl/phpbb203/in ... wforum=127
Ashes to ashes , Dust to dust... AMEN !!!
Awatar użytkownika
komandos
Postujący
Postujący
 
Posty: 322
Dołączenie: 30 Mar 2005, 18:02
Miejscowość: Kocborowo

Postprzez Hunter » 18 Lis 2005, 21:14

PostUA:


Wielkie dzieki, przydała sie stronka.
Mam jeszcze małe pytanko na które nie znalazłem tam odpowiedzi czy w bitcomet jak się ustawi transfer 0kb/s dla wysyłania pliku zmniejszy się transfer ściągania pliku??
Awatar użytkownika
Hunter
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 29
Dołączenie: 07 Lip 2005, 15:44


Powróć do P2P - Wymiana plików

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron