przez piotrwisian » 05 Wrz 2006, 10:39
UA:
Właśnie że plik cue jest,a to pierwszy przypadek(prócz AutoPatchera którego ściągałem "zwyczajnie" z strony), i to właśnie chodzi o plik bin,a najwyraźniej brakuje jakiejś części (około700B) bo przeglądnołem info z ściągania i mniejwięcej tyle temu brakuje, bo sesja w/g eMule jest zakończona.
Jestem,a jak mnie niema to nie jestem???