przez nawrok888 » 01 Kwi 2008, 22:04
UA:
ja gram w goalunited ;]....co chcesz wiedzieć?....pisz tu albo podbijaj na gg....(nr gg w podpisie;])....
pzdr %
Piszę poprawnie po polsku.
Nie dyskutuj z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem....