TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Poradnikdla tych którzy mają problem z filmami

Posty, które nie nadają się do publikacji w innych działach.

Poradnikdla tych którzy mają problem z filmami

Postprzez gringo » 05 Sie 2008, 12:29

PostUA:


Poradnik jest stworzony dla osób które jaa problem z filmami.

Otóż jest wiele problemów z odtwarzaniem filmów ja wam polece to co mi pomogło mam nadzieję że wam pomoge. Jeśli będziecie mieć jakieś zarzuty co do poradnika chętnie ich wysłucham i skoryguje co do nich poradnik.

Jednym z problemów odtwarzania filmów jest brak kodeków osobiście polecam ffdshow które możemy pobrac z tąd

Kod: Zaznacz wszystko
Jednym z problemów jest także zacinanie sie filmów ja tak miałem gdy posiadałem 256ramu a więc jeśli macie tyle ramu dokupcie drugie tyle jeśli to nie pomoże radze zrobić defragmentację dysku a jeśli to nawet nie pomoże zainstalować najnowsze sterowniki do danej karty graficznej to powinno już pomóc




kolejnym problemem jest zacinanie się komputera podczas odtwarzania filmów tutaj trzeba będzie najpierw zainstalować najnowsze sterowniki do karty graficznej a jeśli to nie pomoże robimy loga
combofixem którego pobieramy z tąd po zrobieniu loga dajemy go do odpowiedniego działu w instalkach


reszte dopisze później bo chwilowo nie mam czasu
Pomogłem? Daj plusik
Awatar użytkownika
gringo
Postujący
Postujący
 
Posty: 195
Dołączenie: 23 Maj 2008, 19:59

Powróć do Śmietnik

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron