dareqJG napisał(a):Chief--powiedz szczerze...czy ty k**a piszesz takie bzdety tylko dlatego aby miec wiecej postów??

...nie umiesz czytac..przeciez napisałem na GÓRZE.....wejs lepiej sie nie udzielaj..nie pomagasz mi ale se nabijesz ten swój licznik z postami..wejs wogle co za ludze

na forum masz mnostwo postow dotyczacy obrobki widoe (a przynajmniej bylo)!! wiec mozesz poszukac i sobie znalesc co jest ci potrzebne!!
a propo nabijania postów to chyba ty je sobie nabijasz takim wlasnie postem, czlowieku chcesz obrobic plik nawet niewiesz jakie masz rozszerzenie. z czym do ludzi najpierw wszystkiego sie dowiedz a pozniej pisz post.
chcesz przerabiac jak jak ty niewiesz co chcesz przerabiac nawet!