deamon napisał(a):A ma ktoś link ale nie torenta.
Wybredny jesteś, chłopie. Jak nie chcesz ściągać przez torrenta, to zainstaluj sobie dowolny program p2p, na przykład eMule, eDonkey, itd. A może znajdziesz. Ja nie wiem, jak można sobie tak utrudniać życie, jak wszystko masz podane na tacy... Cóż, twoja sprawa.